642. Sayfa - Toplam 652 Sayfa var BirinciBirinci ... 142542592632640641642643644 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6520 sonuçtan 6.411 ile 6.420 arasındakiler gösteriliyor.

Re: 6. sezon yayın tarihi belli oldu:)

[size=xx-large]96[/size]

Az kaldı sabırsızlıkla bekliyorum lostumu

[size=xx-large]79[/size]

Bende sabırsızlanıyorum, hiç yeni haber yok ama

sahende yazdı:

o zaman
    [size=xx-large]78[/size]
    shushu yazdı:
    [size=xx-large]79[/size]

Bende sabırsızlanıyorum, hiç yeni haber yok ama

sahende yazdı:

26 gün kala Ülker'in tavşanını koyarız

Bu da son gelen bilgi, kafam karıştı yahu, hangisi doğru şimdi, yeni yayınlanmış yazı:

Lost'un merakla beklenen son sezonunun başlangıç tarihi nihayet belli oldu. Amerika'da salı günleri yayınlanacak olan dizinin 6. sezonu, 2 Şubat 2010'da başlıyor. Dizinin bu sezonunda oynayacak oyuncuların kimler olacağını görmek istiyorsanız haberin devamına bakabilirsiniz.

Dizinin bu sezon müdevaimleri şöyle olacak :
    Naveen Andrews (Sayid),
    Nestor Carbonell (Richard),
    Emilie de Ravin (Claire),
    Michael Emerson (Ben),
    Jeff Fahey (Frank)
    Matthew Fox (Jack),
    Jorge Garcia (Hurley), Josh Holloway (Sawyer),
    Daniel Dae Kim (Jin),
    Yunjin Kim (Sun),
    Ken Leung (Miles),
    Evangeline Lilly (Kate),
    Terry O’Quinn (Locke),
    Zuleikha Robinson (Ilana)
    Ayrıca konuk oyuncu olarak tekrar dönecek olanlar da şöyle :
    Elizabeth Mitchell (Juliet),
    Ian Somerhalder (Boone),
    Rebecca Mader (Charlotte),
    Dominic Monaghan (Charlie),
    Henry Ian Cusick (Desmond),
    Katey Sagal (Helen).
    http://www.22dakika.org/yazi/lost-un-yayin-tarihi-belli

Selam kızlar.
    Azıcık bir şey kaldı şunun şurasında değil mi 2 ay kadar birşey kaldı.
    Dur bakim ben başlıkta yayın tarihi doğru mu değil mi kontrol edeyim de yanlış ise düzelteyim

Kıslaaar, çok ihmal edilmiş burası, ön sıraları taşıyayım Lost'umuzu
    Geriye kaldı [size=xx-large]52[/size] güncük
    ve şimdi sıra takip ettiğim siteden haberleri buraya aktarmakta, başlıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmm

Lost 6. Sezon 1. Bölümle İlgili (Spoiler)

“LOST“un 6. ve son sezonunun ilk bölümlerinin çekimleri son hızla sürerken, sezon prömiyeriyle ilgili birtakım bilgiler de sızmaya devam ediyor. İşte yeni bölümle ilgili önemli bir bilgi…Yine geçen sezonlarda olduğu gibi dizi setinde çalışan kişilerden biri, yeni bölümle ilgili şöyle bir bilgi açıkladı:

Claire alternatif zaman diliminde doğum yaparken, ona doğumu yaptıran doktorun gömleğinde Dr. Goodspeed yazmaktadır ve bu doktoru oynayan kişi, Ethan’ı canlandıran William Mapother.

Dizinin yapımcıları Damon Lindelof ve Carlton Cuse, 6. sezonun, 1. sezonun “aynası” niteliğinde gelişeceğinden bahsetmişlerdi ve yeni bölümlerle ilgili daha önce öğrendiğimiz bilgilere göre Hidrojen bombası gerçekten patlıyor. Bu patlamayla birlikte kazazedeler, 815 uçağı hiç kaza yapmamış gibi LAX terminaline iniyorlar.

Acaba Ethan’ın ada dışındaki bir zamanda yer alması ve Claire’in bebeğini doğurmasına yardımcı olması hikayeyi nasıl etkileyecek?

ayrıca…

Cindy’i, Hurley’e ait bir şeyi açan iki karakter olarak yeniden göreceğiz.Bir tanesinin Yellow Submarine*’le bir bağlantısı var. (kaynak:darkufo)

Yellow Submarine, bir Beatles şarkısı ve aynı zamanda bu ismi taşıyan bir film çekilmiş.

ninni & J.J.Abrams