51. Sayfa - Toplam 106 Sayfa var BirinciBirinci ... 41495051525361101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1059 sonuçtan 501 ile 510 arasındakiler gösteriliyor.

UÇURTMA AVCISI

Daha önce kitabını okuyan arkadaşlarım çok metetmişti Uçurtma Avcısını...Geçenlerde filmini izledim,bana çok dokundu,içimi acıttı resmen...

2. Re: MELEKLER VE ŞEYTANLAR

gülhan.e yazdı:
    Esra_Aytekin yazdı:

Kitaptan sonra pek yavan geldi film bana.

Fena değildi yani.

Kitabı okumayanlar daha keyif alır belki...
    Ben de pek tat alamadım filminden Esra'cım...Kitabını soluk soluğa okumuştum...Birde filmin senaryosu kitaba pek sadık kalmamış gibi geldi bana...

bencede kitabı daha güzel, filmi izleyince hayal kırıklığına uğradım.

Re: UÇURTMA AVCISI

gülhan.e yazdı:

Daha önce kitabını okuyan arkadaşlarım çok metetmişti Uçurtma Avcısını...Geçenlerde filmini izledim,bana çok dokundu,içimi acıttı resmen...
    kitap daha çok etkilemişti beni, filmide beğendim ama ..

Evet ya, banada çok dokunmuştu
    gülhan.e yazdı:

ben mi duygusuuzum bilmiyorum ama beni daha derinden yaralamasını beklerdim anlatılanlardan sonra ama olmadı.

gerçekleri bilmek yeterince yaralıyor belki de, ondandır.

:)

Bu filmi izleyip öneren var mı bilmiyorum,ben beğenmedim hatta izleyemedim...:roll:
    Filmin türüram,korku,gizem
    Filmin konusu:
    Aidan, eşinin ölümünden sonra oğulları Alex ve Sean’dan uzaklaşmış, katı bir polis dedektifidir. Kendisini İncil’de geçen Mahşerin Dört Atlısı’nı temel alan sapık seri cinayetleri araştırırken bulur. Davada açığa çıkan her yeni bilgiyle uğraşırken, kendisi ve dört şüpheli arasındaki sarsıcı bağlantıyı keşfeder. Dört Atlı. Birbiriyle bağlantısı olmayan dört kurban. Dört acı verici sır.

Çok şeker bir filmYalnız filmin sonuna doğru duygusallık başlıyor,ağlamatan katıldım...
    Filmin türüram,komedi
    Filmin konusu:
    Karlı bir günde evlenen çift John (OWEN WILSON) ve Jenny Grogan (JENNIFER ANISTON) Michigan’daki soğuk kış günlerini arkada bırakıp, güneye, Florida’ya taşınıp yeni bir hayata başlamaya karar verirler. Birbirine rakip gazetelerde iş bulan çift kendilerine bir ev de aldıktan sonra, evliliğin zorlu yanlarını da yavaşça görmeye başlarlar.

Çocuk sahibi olmakla ilgili kuşkulu olan John, bu konudaki korkularıyla ilgili arkadaşı ve meslektaşı olan Sebastian’a açılır ve o da mükemmel bir öneriyle çıkagelir; John, Jenny’yi oyalamak için ona bir köpek almalıdır. Ve Marley hayatlarına girer...

Diary Of A Sex Addict / Bir Nemfomanın Seks Günlüğü

niye mi tavsiye ediyorum, izleyin işte, istiyorsanız, tamam mesaj falan da veriyor da hoşça vakit için de iyidir

İzlediğinizde de mesajları üzerine konuşuruz yine

Re: RUN FATBOY RUN!

ladybug yazdı:
    Bu da zevkle izlenebilecek bazen romantik, bazen üzücü bir komedi.

Herşeyden kaçan Dennis, evlenmekten son anda döndüğü oğlunun annesine başladığı bir işi bitirebileceğini kanıtlamak için maraton koşmaya karar verir.

çok güldüm ve beğendim,sağolasın Mevhibe

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin

2006 yapım bu film kesinlikle tavsiye edilir, filmde oynayan Josh Hartnett daha önce Pearl Harbor filminden tanıyoruz, göz zevkinizede hitap ediyor Film'in sonu çok iyi!!!

Tür : Polisiye / Gerilim / Dram
    Gösterim Tarihi : 21 Nisan 2006
    Yönetmen : Paul McGuigan
    Senaryo : Jason Smilovic
    Görüntü Yönetmeni : Peter Sova
    Müzik : J. Ralph
    Yapım : 2006, ABD , 109 dk.

Oyuncular

Josh Hartnett (Slevin) , Stanley Tucci (Brikowski) , Ben Kingsley (Rabbi) , Bruce Willis (Bay Goodkat) , Morgan Freeman (Patron) , Lucy Liu (Lindsey) , Kevin Chamberlin (Marty) , Oliver Davis (Henry) , Victoria Fodor (Helen) , Sam Jaeger (Nick)

Suç dünyasında hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Özellikle de Slevin’ın bulaşmış olduğu suç dünyasında.

Sevgilisi tarafından aldatılan, evinden atılan, üstüne üstlük bir yankesiciye kimliğini kaptıran Slevin, Los Angeles’ın bunalımlarından bir süre de olsa uzak durabilmek için New Yorklu arkadaşı Nick Fisher’dan dairesinin anahtarını ödünç alır. Oysa ki New York terk ettiğinden çok daha belalı bir şehirdir.

Bir dönem ortak ancak nihayet düşman olan iki mafya babası, Patron ve Haham, Büyük Elma’yı ikiye bölmüş ve suç dünyasını parsellemişlerdir. Ancak oğlunun intikamını almaya niyetli olan Patron, Haham’ın oğlunu öldürtmek için bir kiralık katil tutar.

Katilin planı daha da basittir. Patron’a borçlu birini bul, adamı öldürt. En kolay yem Nick Fisher’dan başkası değildir.

10. Re: :)

Seyrettim Gülhan'cım.

Komik ve hüzünlüydü, ağlattı beni çok.

Çok şeker bir filmYalnız filmin sonuna doğru duygusallık başlıyor,ağlamatan katıldım...
    Filmin türüram,komedi
    Filmin konusu:
    Karlı bir günde evlenen çift John (OWEN WILSON) ve Jenny Grogan (JENNIFER ANISTON) Michigan’daki soğuk kış günlerini arkada bırakıp, güneye, Florida’ya taşınıp yeni bir hayata başlamaya karar verirler. Birbirine rakip gazetelerde iş bulan çift kendilerine bir ev de aldıktan sonra, evliliğin zorlu yanlarını da yavaşça görmeye başlarlar.

Çocuk sahibi olmakla ilgili kuşkulu olan John, bu konudaki korkularıyla ilgili arkadaşı ve meslektaşı olan Sebastian’a açılır ve o da mükemmel bir öneriyle çıkagelir; John, Jenny’yi oyalamak için ona bir köpek almalıdır. Ve Marley hayatlarına girer...