252. Sayfa - Toplam 652 Sayfa var BirinciBirinci ... 152202242250251252253254262302352 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6520 sonuçtan 2.511 ile 2.520 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Lost S4 E12

sahende yazdı:

ben de en çok hani diri diri gömülenler varya onları merak ediyorum, acaba diz,nin bir bölümünde çıkacaklar mı ortaya diye, bu saatten sonr zor galiba
    Unutmusum orasini,tuvalete sakladigi birsey vardi ikisinden birinin? Sanki aklimda pahali bisey gibi kalmis.

Onlarla gomuldu mu o seyler? Neydi oseyler,elmasmi?

onu bende çok düşündüm şahende ama sonra dedim ki işte elmaslarıyla diri diri gömüldüler hakettiler çıkmasınlar ortaya bi daha ...(ya insan böyle bir durumda para mara düşünür mü ??etrafta dumanlar uçuşuyor fısıltılar geliyor kutup ayıları )bilmem ne..taşı mı kalmış)
    sahende yazdı:

ben de en çok hani diri diri gömülenler varya onları merak ediyorum, acaba diz,nin bir bölümünde çıkacaklar mı ortaya diye, bu saatten sonr zor galiba

SeL@y yazdı:
    sahende yazdı:
    handevrem yazdı:
    valla çoğu ölen dirildi bi onlar dirilmedi )
    Anci yazdı:
    handevrem yazdı:
    ) öldü öldü)
    ama bence locke yüzünden değil salaklığı yüzünden
    Anci yazdı:
    Ben 1.sezon 21.bölümdeyim.Boone öldü .Locke yüzünden ..

Öldü di mi gerçekten ?
    Bu locke'ta garip bir durum var.Boone'nin kafasına bişeyler sürmüştü,çocuk kölesi gibiydi bir ara.O yüzden diyorum Locke yüzünden öldü.
    Tüh çıtır çocuktu.Daha çok şey katabilirdi diziye ilerki bölümlerde
    Unutmusum orasini,tuvalete sakladigi birsey vardi ikisinden birinin? Sanki aklimda pahali bisey gibi kalmis.

Onlarla gomuldu mu o seyler? Neydi oseyler,elmasmi?
    evet selay 1 kese elmas vardı paylaşamadılar en sonunda d diri diri torpağa girdiler.

Bu bölüm ile ilgili çok fazla konuşulacak şey yok aslında.

Ama aklıma takılanlar şunlar mesela:

-Oceanic 6'lısını nasıl böyle bir yalan beyan ve fotoğraf için kandırabilidiler (ilerki bölümlerde anlicaz herhalde, gende ilginç, helede Said gibi birini mesela)

-Claire'in annesi kendine gelmiş, wauuuu... Gerçekten Claire'e noldu acaba???

-Hugo'nun peşini bırakmayan sayılar, ilgiiiinççç, garibim kafayı yemekte haklı...

- Bu Ferady (çatlak prof. ) herşeyi biliyorsa, neden kimseyle paylaşmıyor, herşey ajandasında yazılı!?

şimdilik bu kadar

sahende yazdı:
    Maalesef seyirciler oradaki çocuğu sevmemişler ve onu çıkartmak için kızı da öldürmüşler. Kurunun yanında yaş olayı yani. Hoş bana zararı yok gitsinler.
    Ama Mr.Eko ölünce çok üzülmüştüm ve herhalde acayip mistik bir sebebi vardır demiştim ama adam diziyi sevmemiş ve Londra'dan karısından uzak olmak istememiş sadece. Gerçek hayat çok kıl

Nartaneleri yazdı:
    elif74 yazdı:
    Bu arada dizinin bütün jönleri sizin olsun benim favorim Richard. Ne kadar güzel gözleri var. Dizide sadece siyah dumanı kötü bir şey gibi görmeyen kişilere gözüküyor galiba.

yaf öyle olmaz foruma bir iki girdin hemen kaptin yok öyle yagma
    Allah Allah sıra numarası mı alacaktık

nilsubensu yazdı:
    elif74 yazdı:
    Bu arada dizinin bütün jönleri sizin olsun benim favorim Richard. Ne kadar güzel gözleri var. Dizide sadece siyah dumanı kötü bir şey gibi görmeyen kişilere gözüküyor galiba.

aa bu yavru CANE dizisinde de oynuyo, gözleri çok güzel evet
    Sıra numarası al şekerim Günseli Hanım öyle buyurdular

çatlak profesör neden kimseye söyleyemiyor biliyormusunuz çünki hatırlamıyor ve gidip geldikçe öğrendiklerini yazıyor ama geleceğe gidip yazdığı zaman ajandada okuyabiliyor , zaman farkı varya arada. deftere yazdıkça geçmişte okuyabiliyor, anlatabildim mi yaw ben .

hıııııı, o iş öylemiydiii.... şimdi anladııııım, sağol
    sahende yazdı:
    çatlak profesör neden kimseye söyleyemiyor biliyormusunuz çünki hatırlamıyor ve gidip geldikçe öğrendiklerini yazıyor ama geleceğe gidip yazdığı zaman ajandada okuyabiliyor , zaman farkı varya arada. deftere yazdıkça geçmişte okuyabiliyor, anlatabildim mi yaw ben .

shushu yazdı:
    hıııııı, o iş öylemiydiii.... şimdi anladııııım, sağol
    sahende yazdı:
    aman kafanı karıştırmayayım ben , bu bana göre bir tahmin sadece dizide açıklanmış birşey yok. ama mantıken böyle olması gerekiyor tabi. % 55 lik doğruluk payı var.