12. Sayfa - Toplam 19 Sayfa var BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 sonuçtan 111 ile 120 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Kim? Kimdir?...(sitede)

selamlar..
    ben Beyza. geçen sene eşim askerde iken bu site ile tanıştım. iyi ki tanışmışım. şafak saymalarım daha kolay geçti.

25-12-1980 istanbul doğumluyum.
    babam samsunlu.
    eşimin ailesi yugoslavya göçmeni yani arnavutlar kendileri
    ama eşim İstanbul doğumlu.
    şu anda istanbul Bayrampaşa'da oturuyoruz.
    zeytinburnu imam hatip lisesi mezunuyum
    eşimle ist. üniversiyesi edebiyat fakültesinde aynı sınıfta okuduk.
    ilişkimiz 3. sınıfta başladı.
    3 sene sonra aralık 2003de evlendik.
    eşim serbest meslek

bilgisayar, inşaat, alım-satım v.b yani tam serbest meslek. ama yoğunluğu bilgisara veriyor. siyasetle uğraşıyor.
    ben hiç çalışmadım. halimden memnunum.
    hala 2 kişiyiz. çalışmalar evlendiğimizden beri devam ediyor. en kısa zamanda bebek sahibi olmak istiyorum

saygılarımla

MERHABALAR,
    Ben de sitede yeni sayılırım.Adım Selen ve 1983 doğumluyum.Aslen İstanbulluyum.2003 yılında evlendim ve eşimin işi dolayısıyla 1,5 yıldır Antep'teyim.1,5 yaşın da Ardam (oğlum) var.Bu yüzden 1,5 yıldır ev hanımıyım.halkla ilişkiler mezunuyum.Oğluşumdan fırsat buldukça kitap okurum ya da sitedeyim.
    Görüşmek üzere....

SELAMLAR
    Bende sitede yeni sayılırım.siteyle tanışmam nerdeyse 1 yıl olacak ama ben 1 haftadır ilgilenmeye başladım. geç kaldığıma üzülüyorum.Eşimde, bende mersin doğumluyuz, ben 1980, eşim ise 1973 doğumlu mersinde de halen ikamet ediyoruz.9 yıllık evliyiz.Evrim-8 ve Eyşan-24 günlük adında iki tane dünya tatlısı kızlarımız var.Ben özel bir sektörde çalışmaktayım şu anda da doğum izinindeyim.Eşim ise küçük bir işletme sahibi.

Herkesle tanıştığıma memnun oldum

Merhabalar, ben az önce üye oldum. Kadın olarak birbirimze bilgi alış-verişi yapar,sohbet ederiz diye düşünüyorum.Ve bu konuyu görünce bende öncelikle kendimi tanıtayım dedim. Ben 41 yaşında devlet dairesinde çalışan 2 kız çocuğu bir kadınım. Eşim uzman çavuş olarak görev yapıyor. Eş durumu nedeniyle Edirnedeyin. Bu yıl 2. yılımız, seneye kısmetse emekli olup, evimizin ve çevremizin olduğu İzmir'e döneceğiz.Büyük kızım Evrim 10, küçük kızım Görkem 3 yaşında.Seyahat etmeyi, kitap okumayı ve dantel gibi el işleri yapmayı çok seviyorum. Görüşmek üzere.

merhaba ben behiye 1969 doğumluyum,eşim 1964, büyük kızım 1995 ,küçük cadım 2003
    ev hanımıyım,bir kaç değişik site dolaştım bana hitap eden yerler bulamadım,ya gençler var yada boş konuşmalar bu siteyi anneçocuk.com bulmam benim için şans oldu.yakınımda oturan arkadaşım yok ,komşuluk olayı yok,sohbet etmeyi,fikirlerimi belirtip paylaşabilmeyi istediğim için,ve öğrenmeye açık olduğum için burası bana göre .hem yaşıtlarımla olmak,annelerin ortak problemlerini (bende dahil)görmek.Kısaca güzel bir site.

evet yeni gelismeleri yazayim.tekrar calismaya basladim,kucuk kizim artik 5 yasini bitirdi'o okula ben calisma hayatina katildik.
    su an bir ajans da calisiyorum.cocuk tiyatrosu organizasyonu yapiyoruz.isimi seviyorum ve mutlu bir sekilde ise geliyorum bundan iyisi samda kayisir

35 yaşındayım. Açıköğretim Sosyal Bilimler Bölümü mezunuyum.
    2 çocuğum var.Kızım 10 yaşında ,oğlum 4 yaşında.
    Bir kamu sektöründe yöneticiyim. Ataşehirde oturuyorum.
    Bu siteye girmeden yapamıyorum.
    Yarışmadaki arkadaşlara başarılar dilerim.

selam ben Hülya.1979 doğumluyum.özel bir şirkette çalışıyorum.5 yıllık evliyim.henüz bir çocucuğum yok.eşim tic.odasında çalışıyor.samsunda oturuyorum.ben artvinliyim.

Merhabalar ben Nuran 71 dogumluyum 11 yasinda bir oglum 20 aylik bir kizim var ozel bir firmada sekreter ve on muhasebecı olarak calisiyorum zaten sekreterlik okulu mezunuyum

4 yıldır aynı fırmadayım isimi ve firmami sevıyorum ıs arkadaslarımdan cok memnunum
    Tokat-Turhallıyım liyim annem babam orali aslinda babamin isi dolayisiyla G.antepte dunyaya gelmisim
    istanbulda alibeykoyde oturuyorum. Gezmeyi, tiyatroyu, sinemayi, degisik yemekler yapmayi, (kız dogduktan sonra gercı pek fırsatım olmuyor) esımı ve cocuklarımı cok sevıyorum.

Bu sıteyı burada uye bır arkadasım tavsıye ettı daha yenıyım aslında ısım musaade ettıkce gırıyorum ve cok memnunum (cıgdemcım tsk) nerdeyse aynı yasta cocuklu calısan hanımların bılgı alısverısınde bulunması cok faydalı . Sıte kurucuları hepınıze cok tesekkurler

Merhabalar ben Nuran 71 dogumluyum 11 yasinda bir oglum 20 aylik bir kizim var ozel bir firmada sekreter ve on muhasebecı olarak calisiyorum zaten sekreterlik okulu mezunuyum

4 yıldır aynı fırmadayım isimi ve firmami sevıyorum ıs arkadaslarımdan cok memnunum
    Tokat-Turhallıyım liyim annem babam orali aslinda babamin isi dolayisiyla G.antepte dunyaya gelmisim
    istanbulda alibeykoyde oturuyorum. Gezmeyi, tiyatroyu, sinemayi, degisik yemekler yapmayi, (kız dogduktan sonra gercı pek fırsatım olmuyor) esımı ve cocuklarımı cok sevıyorum.

Bu sıteyı burada uye bır arkadasım tavsıye ettı daha yenıyım aslında ısım musaade ettıkce gırıyorum ve cok memnunum (cıgdemcım tsk) nerdeyse aynı yasta cocuklu calısan hanımların bılgı alısverısınde bulunması cok faydalı . Sıte kurucuları hepınıze cok tesekkurler

Merhabalar.........

Ben Aynur Erkin...

Samsunda doğma büyümeyim ama nüfusta Giresun

doğumluyum yazıyo..

18.08.1979 doğumluyum..

Diş hekimi asistanlığı yapıyorum....10 yıl oldu..

Eşim Yıldırım Erkin.....

Samsun ziratt odasında genel sekreter...

11.12.1976 lı..aynı samsunda doğmuş fakat giresunlu

Kızım Mina Saara Erkin....

11.07.2006 Samsun doğumlu..

Meleğimiz hayatımıza girdi gireli daha heyecanlı,

daha mutluyuz..Allah evlatlarımıza uzun ömür versin...