1. Sayfa - Toplam 21 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 418 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Hybrid View

1. Çocuklarımız için tavsiye edeceğimiz kitaplar

ne dersiniz arkadaşlar ,
    diğer forum bana çok yararlı oldu kitap seçimim için .aynısını çocuklar içinde ayrıca yapsak . hepimiz çocuklarımız için yeni aldığımız kitapları tavsiye etsek ya da aman almayın paraya yazık desek . olmaz mı ? geçen gün ayşegül sesli kitaplar dedi .biraz altına yazdık ama o gün de kaldı . ben sürekli olsa diyorum diğer kitap forumu gibi .
    ve ilk kitabı tavsiye ediyorum . remzi kitapevi - altın saçlı kız . fiyatı 7.5 milyon .
    1-3 yaş için . kalın karton sayfalar ve kumaştan elleyerek tanıması için bölümler var . perde , kapı gibi . bunun yabancı markalarda vardı aynısı . fiyatı tabiiki çok uçuktu . bu yerlisi .
    hadi başlayalım mı ?

Re: Kitap forumunu çocuklar için de yapalım mı ?

Cok iyi fikir bence. Burada Turkce kitap bulmam imkansiz.
    Yazin gelince bir suru kitap almayi dusunuyorum Daniel'e. Kitaplara birden ilgisi artti su siralar.
    Burasi bana iyi fikir verir kitap alirken.

Sagolasin arkadasim.

Sevgiler,

..

yapalım Çiğdemcim de çocuk yayınları aynı kitabı sürekli çıkaran yayınevlerinden çıkıyor.
    (cümleye bakınız)
    o yüzden sürekli olamaz bence...

herkes elindeki beğendiği veya almak istediği kitapları yazar ve biter gibi geliyor bana...

yani yazayım mesela :kaşağı/ömer seyfettin..bin yıldır falan basılıyor...

disney prenses masalları gibi...

anlatabildim mi acaba?

sürekli olması temennisiyle,hayırlı olsun..

Re: ..İstanbull

Ben Ahmet Ümit İstanbul Hatıra'sını okuyorum. Kitap çocukların ılgısını çektı ama onlara ağır. Çocuklar için İstanbul'u anlatan kıtap tavsıyenız varmıdır?

5 çocuk 5 istanbul

Proje çalışmalarının yeni kitabı bu .

Önce okuyacaklar sonra da gruplara ayrılıp kitabı drama olarak sergileyecekler.Elif hemen okudu ama birkaç kez daha okuyacak sanırım.Drama çalışmasının ayrıntılarını bilmiyorum henüz.

Yazarı Betül Sayın

Günışığı kitaplığından

Günümüz İstanbul'unun kalabalık semtlerinden birinde yaşayan MertOsmanlı Sultanı'nın düzenlediği şenlikleri izlemek için sabırsızlanan Hamdi.Hipodrom'da düzenlenen yarışları ailesiyle izlemeye giden Helen.Bizontion döneminde balıkçlık yapan dedesine yardım eden Milya.de bir mağarada yaşan kemik tokalı kız.

Re: 5 çocuk 5 istanbul

Şeker Portakalı ilkokulda okumuştum kızım da okudu tavsiye ederim.

CİĞDEMCİĞİM,ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN.HARIKA BİR FİKİR BENCEDE...

BEN KIZIM'A REMZİ KITAPEVINDEN ASAGIDAKI KITAPLARI GECEN SENE ALMISTIM.BUNLARI COK SEVMISTI.HALA DAHA ELINE GECTIGINDE BANA OKUR VE RESIMLERI INCELER.

ŞİMDI ONA CIKARTMALI OLANLARI ALDIM.COK COK HOSUNA GITTI.

BUNLARI SIZLEREDE TAFSIYE EDERIM...

NE ZAMAN ALIRIM BILMIYORUM AMA SIMDI DE BUNU ALMAYI DUSUNUYORUM.CUNKU UYUMADAN ONCE ONA KITAP OKUMAMI ISTIYOR.

Benim çocukların okudukları yeni kitaplar:

Al Dakkeli Dev ile Mor Takkeli Dev-Ayla ÇINAROĞLU
    Uçan Eşek-Muzaffer İzgü
    Bayan Tutu Modaya Uyuyor-Melek GÜNGÖR
    Nun Gelince-Seza Kutlar AKSOY
    Sihirli Kaykay-Fatih ERDOĞAN
    Gemisini Batıran Kaptan-Aysel GÜRMEN
    Küçük Cadı Şeroks-Aslı DER

arkdaslar daha once yazıldı mı bilmiyorum ama bende size bir site önereceğim.
    www.pipapipa.com.

her cocuk bir masal kahramanı...

bu firma cocugunuza ozel kıtap basıyor. 7-8 adet kalıp oykulerı var sız cocugunuzun bılgılerını verıyorsunuz oykuyu secıyorsnuz 3 gun ıcınde kıtp elınızde.ustelık basım cok kalıtelı ben de bır hafta once ogrendım ve yegenımın dogum gunu ıcın ısmarladım.bugun geldı cok guzel olmus.emınım onunda hosuna gıdecek.

fıyatıda cok uygun 12 ytl.kargo dahıl.

kızım buyusede onada hemen yaptırsa dıye sabırsızlanıyorum..

ebrusevval yazdı:
    arkdaslar daha once yazıldı mı bilmiyorum ama bende size bir site önereceğim.
    www.pipapipa.com.

her cocuk bir masal kahramanı...

bu firma cocugunuza ozel kıtap basıyor. 7-8 adet kalıp oykulerı var sız cocugunuzun bılgılerını verıyorsunuz oykuyu secıyorsnuz 3 gun ıcınde kıtp elınızde.ustelık basım cok kalıtelı ben de bır hafta once ogrendım ve yegenımın dogum gunu ıcın ısmarladım.bugun geldı cok guzel olmus.emınım onunda hosuna gıdecek.

fıyatıda cok uygun 12 ytl.kargo dahıl.

kızım buyusede onada hemen yaptırsa dıye sabırsızlanıyorum..
    ARKADAŞIM TAVSİYEN İÇİN ÇOK SAĞOL,AZ ÖNCE İNT.TEN SİPARİŞ VERDİM,ÇOCUKLARIM KENDİLERİ SEÇTİLER KİTAPLARINI.O DA AYRI BİR HEYECAN KATTI.
    SEVGİLER,ÇOK ÖPÜYORUM